Ankara Lokma Fiyatı

Ankara Lokma Fiyatı

Ankara lokma fiyatı nedir diye soranlar için şeffaf liste olarak yayımlıyoruz fiyatlarımızı. Ülkemizin ekonomik koşulları malum.

Malzeme ve gider ücreti yükselince doğal olarak fiyatlarımız güncelleniyor. Güncel en son halini takdim ediyoruz.

Ankara Lokma Fiyatı Listemiz

300 kişilik Ankara lokma 2500 TL.

500 kişilik Ankara lokma 3500 TL.

750 kişilik Ankara lokma 4000 TL.

1000 kişilik Ankara lokma 5000 TL.

Bazı özel durumlara göre, özel sunum isteklerine göre fiyatlarımızda değişiklikler olabilir. Firmamız ile görüştüğünüzde böylesi özel durumlar oluşursa sizi daha detaylı bilgilendirecektir.

Ankara lokma fiyatı bir de özel durumda olan hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza özel indirim uygulayarak verilmektedir. Bu durumda yetkili personelimiz ile irtibata geçildiğinde oldukça geniş bilgiyi size sunacaktır. Biz engeli olan, hasta olan, yaşlı olan yurttaşımızın hayır lokmasına kendimizce katkı yapmayı insani görev olarak biliyoruz ve bu görevimizi yapabilmek için de tüm koşullarımızı zorluyoruz.

Ucuz lokma Tatlısı Fiyatı

Ankara lokma fiyatı yasal ve profesyonel firmalarda birkaç lira az ya da fazla fark edebilir. Elbette her firmanın hizmet fiyatı farklı olabilir.

Ancak belirgin sektörde Ankara ucuz lokma fiyatı size veren olduğunda siz acaba neden ucuz sorusunu da sormalısınız.

Devlet denetimi yok denecek düzeydedir. Hayır işi olduğundan vatandaş da denetlemektedir. Bu dorum dolandırıcı, yasa dışı firmaların önünü açmaktadır.

Markası ve kalitesi olmayan, sağlık bakanlığının izni olmayan denetimsiz merdiven altı ürünü kullanarak, sigortasız personel çalıştırarak, vergi ödemeyerek nerede ise sıfır gider ile Ankara ucuz lokma fiyatını çıkarmaktadırlar.

Sizi ilgilendiren sadece fiyatsa sorun yok ucuz lokma fiyatı tercih edebilirsiniz. Fakat ikram ettiğiniz Ankara lokmasının misafirinizin sağlığını bozacağını, zehirleyebileceğini biz bilgi olarak size sunalım.

Siz yine de Ankara lokma fiyatını kendinize göre tercih ediniz. "Ucuz etin yahnisi" neden yenmez. "Ucuz lokma tatlısı hayır olarak nasıl dağıtılır?"

Markalı Malzemeden Sertifikalı Sağlıklı Lokma Fiyatı

Ankara lokma fiyatı sunarken biz, kullandığımız tüm ürünlerin sertifikasını, sağlık bakanlığı onayını, firmamızın tüzel kimliğini, personelimizin çalışmasını olabilecek en şeffaf hali ile denetiminize açıyoruz.

Biz olabilecek en sağlıklı, en lezzetli lokmayı en uygun Ankara lokma fiyatı fiyatına sunuyoruz.


 

Ankara Lokma Fiyatı