Ankara Lokma

Ankara Lokma

Ankara lokma ülkemizin baş şehrinde hizmet vermektedir. Altı milyona varan şehrimizin insanına hayır lokması hizmeti verecek personel donanımını ve teknik düzeyi geliştirmiştir. Altı milyonluk kente lokma döküm servis hizmeti verebilmek sıradan bir iş değildir. Öncelikle nitelik gerektirir. Bu niteliği personelimiz, çalışma arkadaşlarımız, teknik donanımımız ve siz değerli yurttaşlarımızın katkısı ile uzun zaman süre emek ve çaba ile oluşturduk.

Ankara'da Hayır Lokma Tatlısı Geleneği

Ankara lokma Ankaralıların yüzlerce yıllık lokma geleneğini devraldı. Hayır lokması kültürü bugüne ait değildir ve bizim icadımız hiç değildir. Ankara lokmayı profesyonel bir ikram olarak sunmak, yüzlerce, binlerce insana aynı anda vermek ve ortak hissiyat, ortak duada buluşturmak ise bizim asıl hizmet kalitemizdir. Biz, her lokma hizmetinden sonra yurttaşımızın isteği, arzusu varsa önerisi, eleştirisine göre yeniden ve daha kaliteli hizmet ve daha leziz lokma için firmamızı ve personelimizi yeniden eğitimden geçiriyoruz. “Lokmayı dağıttık bizim için bu iş burada biter” anlayışı yoktur. Bir daha ki sefere daha profesyonel lokma sunumu ve daha leziz lokma için ne yapmalıyız sorusunu daima yeniden ve yeniden soruyoruz.

Şehrin Her Sokağında, Mahallesinde, İlçesinde Hayır Lokması Hizmeti Sunuyoruz

Ankara lokma, rahmete kavuşan bir yakınınızın ruhuna Fatiha için lokma ikram etmek istediğinizde ulaşabileceğiniz adrestir. “Şu ilçeye, şu köye, şu mahalleye, şu mezarlığa, şu camiye, şu okula, şu eve gelirler mi?” diye hiç düşünmeden bize ulaşabilirsiniz. Gezici ekibimiz Ankara’nın tüm adreslerine, ilçelerine hatta yakın illere hizmet verecek yetkinliğe sahiptir. Biz lokma ikramı için o an, orada lokma döküm ve servis hizmetinde oluruz. Bizim görevimiz ve işimiz budur. Aynı şekilde düğün lokması, sünnet lokması, nikah lokması, iş yeri açarken hayır lokması için de bize ulaşmanız yeterlidir. Çalışma arkadaşlarımız verdiğiniz adreste, verdiğiniz zamanda istediğiniz insan sayısına yetecek kadar lezzetli hayır lokması ikram edebilir.

Tatlı Gıdadır Gıda Sağlıklı ve Hijyen Olmalıdır

Ankara lokma için bilgilendirme ve uyarı mahiyetinde aklınızda olması gereken bilgi şudur. Yasal izni olmayan, sağlıksız, kontrolsüz ve markasız ürünlerden, undan, şekerden, yağdan lokma yapan yasa dışı firmalar var. Bunlara karşı mutlaka bilinçli ve duyarlı olmanız gereklidir. Sağlık bakanlığının onayı olmayan unun, şekerin, yağın zehirleyebileceğini elbette siz de tahmin edebilirsiniz. Misafirlerinize hayır lokması ikram etmek ister iken zehir sunan duruma düşmek istemezsiniz. Burada alacağınız tedbir, Ankara lokma firmasına, vergi kaydını levhasını, kullandığı ürünlerin markasını ve sağlık bakanlığı onayını, personelinin sigortalı olup olmadığını sormaktır. Mutlaka da Ankara lokma sözleşmesi yaparak yasal sorumluluk oluşturmak mantıklı bir yol ve yöntemdir.

Ankara hayır lokması hizmet bilgileri

Ankara lokma için daha detaylı bilgiyi bize ulaştığınızda mesleğinde uzman arkadaşlarımız sizin ile paylaşacaklardır. Biz nerede, ne zaman, kaç kişiye bilgisini aldıktan sonra Ankara lokma fiyatını, hizmet yöntemimizi size teklif olarak sunuyoruz. Anlaşmamızı, Ankara lokma sözleşmesini imzalayarak yasal sorumluluğa dönüştürüyoruz. Tercih sizin. Ankara lokma firması olarak biz buradayız. Hayırlı lokmalar temenni ederiz.


 

Ankara Lokma