Ankara Lokma Dökümü

Ankara Lokma Dökümü

Ankara lokma dökümü ister dükkanımızda ister iseniz sizin belirlediğiniz adreste lokma döküm, sunum ve servis hizmetini sunar. “Lokma dökümünü mezarlıkta yapabilir miyiz? Okulda lokma dökümü olur mu? Düğün salonunda lokma servisi mümkün mü? İş yeri açılışında, iş yerinde lokma dökmek mümkün mü? Evimin önünde hayrıma lokma dökebilir miyiz?” gibi sorular aklınıza takılmasın. Ankara şehir merkezin de Kızılay meydanında veya istediğiniz her hangi camide ya da evde veya okulda ya da düğün salonunda veya iş yeri önünde seyyar gezici ekibimiz lokma dökümü ve ikramını yapıyor.

Ankara lokma dökümü için vereceğiniz adresi ve zamanı önceden bize iletmeniz gerekiyor. Ona göre hazırlık yapıyoruz. Dökülen lokma kaç insana yetecek kadar olacak? Bunu bilmeliyiz ki, unumuzu, şekerimizi, yağımızı, mayamızı ona göre hazırlayalım. Lokma dökümü ve ikramı için kaç personel gerekli olacaksa personelimizi o güne o saate, lokma döküm ve servisine göre hazır edelim. Bir de dua eşliğinde mi olacak veya lokma dökümü veya servisinde başka her hangi bir ekinlik olacak mı? Bu detay bilgiler de önemli. Biz yeterli bilgiye sahip olduğumuzda malzeme, teçhizat ve personel donanımımızı ona göre yapar, hazırlar ve istediğiniz adreste, belirlediğiniz saatte lokma döküm işlemini yaparız.

Ankara lokma dökümü çok iyi hazırlık gerektiren bir etkinliktir. Bir tür organizasyondur. Bin kişilik lokma dökümü sadece bin kişilik lokmanın hazırlanması ile sınırlı değildir. Bu lokma hazırlama işi ustamızın, lokmacı başımızın becerisidir. Biz lokmacı başına güveniyoruz. Asıl yetenek sunum, ikram ve bu işin organize edilmesidir. Bin kişiye aynı anda lokma servisi yapacak personel becerimiz ve profesyonelliğimiz var. On bin kişilik deneyimimiz de var. Biz ön bilgi ile hazırlandığımızda istenilen kişi sayısı kaç olursa olsun Ankara lokma dökümü başarılı ve hayırlı olacaktır.


 

Ankara Lokma Dökümü