Etimesgut Lokma

Etimesgut Lokma

Etimesgut lokma, geçmişi, Frigyalılara, Romalılara, Bizanslara, Osmanlılara uzanan ilçede çok zengin kültürel birikim ile hizmet verdiğinin bilincindedir. Lokma bu geçmişin ürü ve kültürüdür. Her dönem farklı özellikler gösterse de kralların masasında da, padişahların sofrasında da yoksulların sofrasında da yerini bulmuş bir tatlı türüdür. Cumhuriyet sonrası modernleşme lokma kültürünü ve geleneğini biraz daha güçlendirmiş daha fazla toplumsal katılım ile paylaşma ve hayır ikramına dönüştürmüştür.

Etimesgut lokma firması olarak biz, yaptığımız lokmanın tarihi serüvenini ve kültürel değerini biliyoruz. Sadece kültürel değer değil, inanç değeri de olan bir hayır işin olduğu tüm personelimize kavratıyoruz. Etimesgut lokma bir tatlı türü ötesinde veriliş amacına göre bir dua hali, hayır ruhu, paylaşım davranışı olduğunu ve bu değerleri içselleştirenlerin bu hizmeti yapması gerektiğine inanıyoruz. Unu al, mayayı kat yoğur kızart olayı değildir. Kimileri böyle yapıyor. Böyle yaptığı içinde unun ucuz ve kalitesizini, şekerin ucuz ve kalitesizini, yağın ucuz ve kalitesiz alıyor. Etimesgut ucuz lokmasını yapıyor. Ucuz lokma diye de ikram ediyor. O alacağı parayı düşünüyor. İnsan sağlığını bozar mı? Düşünmüyor düşünse de önemsemiyor. Siz adınıza ikram edilen lokmanın misafirlerinizin sağlığını nasıl etkileyeceğini düşünmez misiniz?

Etimesgut lokma fiyatı, lokma fiyatı listesi sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Özel ve istisnai istekleriniz olursa lütfen işinin ehli personelimize iletiniz. Biz, engeli olan, yaşlı olan, hasta olan yurttaşlarımızın Etimesgut hayır lokmasına kanımızca kararımızca katkı sunmaya Etimesgut lokma fiyatında indirim yapmaya özen gösteriyoruz. Böylesi durumlarda arkadaşlarımız imkanlar ölçüsünde destek vereceklerdir.

Etimesgut lokma ilçenin ve Ankara’nın hatta yakın il ve ilçerin, köy ve mezraların tümünde hizmet vermeye lokma ikram etmeye hazırdır. Etimesgut lokma için biz sözleşme yaparak nerede, nasıl, ne zaman, kaç kişilik lokma dökeceğimize dair sorumluluğumuzu hukuk güvencesi ile tescilliyoruz. Malzemelerimiz, vergi kaydımız, personelimiz daima denetiminize açıktır. Tercihinizde Etimesgut lokma, hayır diler.


 

Etimesgut Lokma