Çankaya Lokma

Çankaya Lokma

Çankaya lokma, bir milyona varan nüfusa lokma ikram hizmeti veriyor. Ülkenin baş kentinde, devlet yönetimin olduğu Çankaya ilçesinde faaliyet gösteriyor. İlçemizde insan trafiği o kadar yoğun ki bazen gün içerisinde insan sayısı iki milyona kadar çıkmaktadır. Çankaya lokma için bunun anlamı şudur. Her an lokma dökümüne hazırız. İstediğiniz kurumun, kuruluşun önünde, yanında, arkasında, sokağında, istediğiniz saatte, istediğiniz kadar misafirinize biz Çankaya lokma ikramı verebilecek eleman ve teknik hizmet kapasitesine sahibiz.

Çankaya lokma firması bugün var olmadı, dünde var olmadı. Çankaya lokma onlarca yıla varan aile geleneğinin, güncel teknik ile donatarak mesleki köklerini daima güçlü tuttu. Biz çıraklıktan, çekirdekten öğrendik. Deyim yerinde ise bu mesleğin içinde doğduk büyüdük. Personelimizin eğitimi, tüm sosyal, ekonomik haklarını asla ihmal etmeyiz. İnsan hakkı yenmez. Çünkü haramdır. Biz personelimiz ile çalışma hukuku, arkadaşlığı, disiplini yıllar içinde oluşturduk. Eğitim ve yenilenme Çankaya lokmanın asıl ilkelerinden biri oldu.

Çankaya lokma, devletin merkezinde dahi kaçak malzeme ile lokma dökümü yapanlar olduğunu, lokma ticaretini vergi kaçırarak, personel ücretinden ve sigortasından çalarak yapanlar olduğunu, lokma yerine adeta zehir dağıttıklarını, tatlı zehri ikram ettiklerini meslek ahlakı gereği ve bilgilendirme hizmeti amacı ile paylaşıyor. Çankaya lokma fiyatı ile haksızca ve ahlaksızca oynuyorlar. Haksız rekabet oluşturuyorlar. Çankaya ucuz lokma fiyatı ile de reklam yapmaktan imtina etmiyorlar. Bakanlıkların, bürokratların sokaklarında caddelerinde lokma ikram edenlerin lütfen mali kaydını sorun. Lütfen unun, şekerin, yağın markasını ve sağlık bakanlığı onayını ve iznini sorun. Bakalım ne ile karşılaşacaksınız. İstismar edilen cenaze ardından okunan Fatiha duasıdır. Düğün sonrası dilenen mutluluk dileğidir. İnsanın aklı almayacak istismardır ama maalesef yaşanmaktadır. Lütfen bilinçli olunuz. Bu istismarcılara geçit vermeyin, şerbetli zehirlerini almayın, sağlığınızı riske etmeyiniz.

Çankaya lokma sözleşmesi ile hangi adreste, kaç yurttaşa, saat kaçta lokma ikramı yapılacağını ıslak imzalı metin ile hukuk güvencesi ile gerçekleştiriyor. Size verilen tüm sözler hukuksal sorumluluk ile belgeleniyor. Markalı ürünlerimiz, sertifikalarımız, mali kaydımız, personel çalışmamız, lokma ikramımız sizin şeffaf denetimiz de oluyor. Tercihiniz de hayırlı Çankaya lokma ikramı dileriz.


 

Çankaya Lokma